I bardzo dobrze że zamieszkali tu bezdomni. Okoliczni mieszkańcy to brudasy. .. .. Gggg
I bardzo dobrze że zamieszkali tu bezdomni. Okoliczni mieszkańcy to brudasy. .. ..