UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpowiedzialni za, ten stan rzeczy czyli mops nic nie widzący i straż miejska milczą. .. Lepiej nie robić Nic i być pozamykanym na 4 Spusty. .. .. A kasa. .. .Leci. .. .I oczywiście, UDAWANIE ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE. .. JAK ZWYKLE OPIESZALOSC I LENISTWO. .. .. GDYBY TAKA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE POD DOMEM PREZYDENTA TO OD RAZU BY PRYWATNYM SAMOCHODEM BEZDOMNYCH WYWIEZLI. .. .. MASAKRA I NIEROBSTWO. .

Bobo

Anuluj