UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Instytucje które są oddelegowane do pracy z bezdomnymi. .Nie robią Nic. .. POPROSTU. .. Poza nie widzeniem Problemu bezdomności przecież, to Skandal. .. ZA co oni biorą, pieniadze. Z tego co słyszę To Te instytucje Poza POZAMYKANIEM się przed WIRUSEM. .. Nie robią nic. .. .. .. A dlaczego w Piątek cały budynek był wymazywany przez kosmonautow. .. .. Też, Nic na ten temat. .. .. Nie Wiadomo. Najlepiej Nie widzieć Nie słyszeć i Nie mówić. .. ..

F ktyu877

Anuluj