UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląska Policja pracuje tylko dla swoich kolesi i tylko po znajomości. Niestety ich służba nie działa dla dobra społeczeństwa.
Elbląska Policja pracuje tylko dla swoich kolesi i tylko po znajomości. Niestety ich służba nie działa dla dobra społeczeństwa.