UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i widać jak pracuje straż miejska, 7 interwencji i nic lepiej siedzieć na w innej i nic nie robić, dawno powinni zlikwidować straż której niepotrzebnie płacimy z naszych podatków a efektów brak.


Anuluj