UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i widać jak pracuje straż miejska, 7 interwencji i nic lepiej siedzieć na w innej i nic nie robić, dawno powinni zlikwidować straż której niepotrzebnie płacimy z naszych podatków a efektów brak.
No i widać jak pracuje straż miejska, 7 interwencji i nic lepiej siedzieć na w innej i nic nie robić, dawno powinni zlikwidować straż której niepotrzebnie płacimy z naszych podatków a efektów brak.