UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmmm. Pikieta w której wzięło udział 20 osób? Warte wzmianki w mediach? Wątpię. Z drugiej strony to dajcie tym ludziom się wypowiedzieć bo takie mają prawo. Dajcie też odpocząć tym biednym policjantom. Pewnie wstępując w szeregi policji nie spodziewali się, że dojdzie do takich sytuacji. Luzik.
Khka