UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja myslałem ze wy skończycie na smietniku. .. .. wy tam caly czas jestescie i staracie sie wygrzebac, ,, ,nie wychodzi to wam. .. .. poza tym ***** ***, gdzie *** oznacza "was ". .. ..
wandawasilewska123
ja myslałem ze wy skończycie na smietniku. .. .. wy tam caly czas jestescie i staracie sie wygrzebac, ,, ,nie wychodzi to wam. .. .. poza tym ***** ***, gdzie *** oznacza "was ". .. ..
wandawasilewska123