UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja myslałem ze wy skończycie na smietniku. .. .. wy tam caly czas jestescie i staracie sie wygrzebac, ,, ,nie wychodzi to wam. .. .. poza tym ***** ***, gdzie *** oznacza "was ". .. ..

wandawasilewska123

Anuluj