UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tłumy, tłuuuuumy, co kolinski ????? Poooooparcie jak diabli. .. .. uuuuu. .. .. .bedziecie mic wiekszosc w parlamencie. .. .uuuuu
wandawasilewska123
Tłumy, tłuuuuumy, co kolinski ????? Poooooparcie jak diabli. .. .. uuuuu. .. .. .bedziecie mic wiekszosc w parlamencie. .. .uuuuu
wandawasilewska123