UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tłumy, tłuuuuumy, co kolinski ????? Poooooparcie jak diabli. .. .. uuuuu. .. .. .bedziecie mic wiekszosc w parlamencie. .. .uuuuu

wandawasilewska123

Anuluj