UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że redakcja wróci do tematu i poinformuje czytelników o wyroku sądu. Znając wyrozumiałość elbląskich sędziów - aż się boję co to będzie za wyrok. ..


Anuluj