UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że redakcja wróci do tematu i poinformuje czytelników o wyroku sądu. Znając wyrozumiałość elbląskich sędziów - aż się boję co to będzie za wyrok. ..
Mam nadzieję, że redakcja wróci do tematu i poinformuje czytelników o wyroku sądu. Znając wyrozumiałość elbląskich sędziów - aż się boję co to będzie za wyrok. ..