UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieli siatkę godzin, a w styczniu będą musieli wypłacać pracownikom szkoły gigantyczne wyrównania, dlatego teraz z naszych pieniędzy łaskawcy dołożą nam. W przypadku, gdy w danym regionie nauczyciele otrzymają niższe wynagrodzenie, samorząd jest zobowiązany do wypłaty dodatku uzupełniającego. No łaskawy pan, jak ci z rządu dają nie swoje pieniądze. Wydają jak Sasinek. Czy w tym urzędzie myślą, że my to "łykniemy", ze wszyscy jak być może oni mają problem ze zrozumieniem.