UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
polak cierpi krytykuje ale boi sie odezwac. tchórz wychodzi z niego. i strach przed władzą. tak smutnych obywateli jak w elblągu nie ma nigdzie. banda smutnych ludzi.
polak cierpi krytykuje ale boi sie odezwac. tchórz wychodzi z niego. i strach przed władzą. tak smutnych obywateli jak w elblągu nie ma nigdzie. banda smutnych ludzi.