UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

polak cierpi krytykuje ale boi sie odezwac. tchórz wychodzi z niego. i strach przed władzą. tak smutnych obywateli jak w elblągu nie ma nigdzie. banda smutnych ludzi.


Anuluj