UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Juz się cieszymy 500 z budżetu miasta dla oświaty, to te ze standaryzacji, czy nadgodzin? Już nie damy się oszukać !!!!!
Juz się cieszymy 500 z budżetu miasta dla oświaty, to te ze standaryzacji, czy nadgodzin? Już nie damy się oszukać !!!!!