UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może Wróblewski zwolni jednak, jednego kolesia i będzie 1 zastępca a nie dwóch. Skoro ciężko to się od siebie zaczyna, a po co dwóch gryziopiorkow

Aleksandra 12@

Anuluj