UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może Wróblewski zwolni jednak, jednego kolesia i będzie 1 zastępca a nie dwóch. Skoro ciężko to się od siebie zaczyna, a po co dwóch gryziopiorkow
Aleksandra 12@
A może Wróblewski zwolni jednak, jednego kolesia i będzie 1 zastępca a nie dwóch. Skoro ciężko to się od siebie zaczyna, a po co dwóch gryziopiorkow
Aleksandra 12@