UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mowa krótka. Rządzacy Elblągiem, po kasę to do olsztyna, marszałka i wojewoda. Co boicie się rozmawiać i rządzić. Jeśli nadal Elbląg ma otrzymywać resztki to w d, z takim województwem.


Anuluj