UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A skąd u instruktora nauki jazdy "lizak ". ORMO przecież już skasowali. A posługiwanie się lizakiem przez osoby nieuprawnione jest zabronione.


Anuluj