UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A skąd u instruktora nauki jazdy "lizak ". ORMO przecież już skasowali. A posługiwanie się lizakiem przez osoby nieuprawnione jest zabronione.
A skąd u instruktora nauki jazdy "lizak ". ORMO przecież już skasowali. A posługiwanie się lizakiem przez osoby nieuprawnione jest zabronione.