UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@gcg - Myslisz, ze jak jezdzisz po Elblagu to juz wszystko wiesz I rozumiesz, bo juz trzy razy byles w Gdansku. Badanie wzroku I sluchu to podstawa, bo ponad 80% wypadkow to wymowka, ze albo niedowidzial/a albo niedoslyszal/a. Te badania po 70- tce to nie tylko wzrok I sluch lekarz rodzinny (tzwGP)ma twoja karte I doskonale wie w jakim jestes stanie, wie nawet kiedy masz zatwardzenie, bo musi przepisac Ci cos na sraczke. Tak ze o demencji wie on znacznie wczesniej od Ciebie I to lekarz podpisuje Ci dokument czy jestes zdolny do prowadzenia pojazdu czy nie. Jestem co drugi dzien w szpitalu bo woze chora osobe na dializy I nie zdawalem sobie sprawy ile chorych ludzi jezdzi autami, niektorzy dowozeni sa na wozku inwalidzkim do auta, wsiadaja do niego I jada sami, bo wspolmalzonek albo chory albo juz nie zyje a syn czy corka nie moze bo pracuja. Gdyby im wszystkim pozabierac prawo jazdy, to mysle ze niektorzy do szpitala przyjezdzali by kiblem jak sugerujesz.


Anuluj