UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@HvK - Mowa jest o lewym kierunkowskazie przy wjeżdżaniu na rondo, a na rondzie nigdy nie skręcam w lewo, ewentualnie zmieniam pas.

myk

Anuluj