UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@HvK - Mowa jest o lewym kierunkowskazie przy wjeżdżaniu na rondo, a na rondzie nigdy nie skręcam w lewo, ewentualnie zmieniam pas.
myk
@HvK - Mowa jest o lewym kierunkowskazie przy wjeżdżaniu na rondo, a na rondzie nigdy nie skręcam w lewo, ewentualnie zmieniam pas.
myk