UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam znam dwa znaki: stop I trojkat I od 40 lat nie mialem wypadku(tfu, tfu, tfu na psa urok)ale na drodze trzeba choc ociupinke myslec! Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
Ja tam znam dwa znaki: stop I trojkat I od 40 lat nie mialem wypadku(tfu, tfu, tfu na psa urok)ale na drodze trzeba choc ociupinke myslec! Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1