UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze mówiąc to dzieję coś bardzo złego, dzicz na drogach, totalne poczucie bezkarności i słabość oraz bezradność policji w stosunku do takich czubków. Weźcie się naprawdę za byciem policjantem a nie mięczakiem, bo jeszcze trochę a w tym kraju wymknie się wszystko z pod kontroli.