UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczerze mówiąc to dzieję coś bardzo złego, dzicz na drogach, totalne poczucie bezkarności i słabość oraz bezradność policji w stosunku do takich czubków. Weźcie się naprawdę za byciem policjantem a nie mięczakiem, bo jeszcze trochę a w tym kraju wymknie się wszystko z pod kontroli.


Anuluj