UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś był tylko mandat za jazdę bez prawa jazdy. Ale nie po odebraniu prawka przez sąd zajazdę po alko, teraz występują znamiona recydywy


Anuluj