UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś był tylko mandat za jazdę bez prawa jazdy. Ale nie po odebraniu prawka przez sąd zajazdę po alko, teraz występują znamiona recydywy
Kiedyś był tylko mandat za jazdę bez prawa jazdy. Ale nie po odebraniu prawka przez sąd zajazdę po alko, teraz występują znamiona recydywy