UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję happeningi przy restauracjach : jak nie pada, bierzemy stoliki i krzesła ogrodowe i w bezpiecznej odległości 2 m i maskach lokalizujemy się np na chodniku i zamawiamy dania na wynos - sztućce własne. .. ha ha. @JPII


Anuluj