UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pokoazaliście Państwo, że mozna protestować bez obelg, gróźb, wulgaryzmów i wszechobecnego chamstwa na Marszu Kobiet. Można z waszymi postulatami zgadzać sie lub nie, jednak za forme i kulturę - WIELKIE BRAWA !!!

bhima 2333

Anuluj