UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pokoazaliście Państwo, że mozna protestować bez obelg, gróźb, wulgaryzmów i wszechobecnego chamstwa na Marszu Kobiet. Można z waszymi postulatami zgadzać sie lub nie, jednak za forme i kulturę - WIELKIE BRAWA !!!
bhima 2333