UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podpowiadam: najważniejsze, to wypisać się z Kościoła (apostazja). A przynajmniej nie chodzić do kościoła i na lekcje religii. To jest główne źródło zła i sojusznik PIS-u.
Podpowiadam: najważniejsze, to wypisać się z Kościoła (apostazja). A przynajmniej nie chodzić do kościoła i na lekcje religii. To jest główne źródło zła i sojusznik PIS-u.