UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe ile z protestujących kobiet głosowała na PIS, bo 500+? Trzeba było pomyśleć przed głosowaniem - nic nie ma za darmo. Ręka w nocniku, podobnie jak rolnicy.
Ciekawe ile z protestujących kobiet głosowała na PIS, bo 500+? Trzeba było pomyśleć przed głosowaniem - nic nie ma za darmo. Ręka w nocniku, podobnie jak rolnicy.