UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe ile z protestujących kobiet głosowała na PIS, bo 500+? Trzeba było pomyśleć przed głosowaniem - nic nie ma za darmo. Ręka w nocniku, podobnie jak rolnicy.


Anuluj