UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba dobrze mówią Niemcy, że jak ktoś ci zaj. bie auto to jedź od razu do Polski go szukać. Czy Polakom nie jest wstyd, że oni tak mówią???


Anuluj