UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba dobrze mówią Niemcy, że jak ktoś ci zaj. bie auto to jedź od razu do Polski go szukać. Czy Polakom nie jest wstyd, że oni tak mówią???
Chyba dobrze mówią Niemcy, że jak ktoś ci zaj. bie auto to jedź od razu do Polski go szukać. Czy Polakom nie jest wstyd, że oni tak mówią???