UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gameryk A. - Niestety, jest to wysoce prawdopodobne, skoro dziesiątki tysięcy poszły na taką inwestycje, można byłoby się pokusić o chociażby jeden słup z monitoringiem, zapewne szybko ostudziło by to zapędy niewychowanej młodzieży lub chuliganów (patrz monitoring w parku w Pasłęku. )

NiePrawyAleSprawiedliwy-

Anuluj