Niesamowicie mądry pomysł z tymi hamakami. Uśmiałem się do łez. Brawo Panie Turlej !!!hahaha
Niesamowicie mądry pomysł z tymi hamakami. Uśmiałem się do łez. Brawo Panie Turlej !!!