UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Spokojnie! Przecież mamy straż miejską, żeby do takich sytuacji nie dopuścić! pfffffhahahahahaha
Anon
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Spokojnie! Przecież mamy straż miejską, żeby do takich sytuacji nie dopuścić! pfffffhahahahahaha
Anon