UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Spokojnie! Przecież mamy straż miejską, żeby do takich sytuacji nie dopuścić! pfffffhahahahahaha

Anon

Anuluj