UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Że jeszcze ktoś wierzy że w to wygra Następnym razem w kościele postawcie, tam nie ma podatków
Zielarski
Że jeszcze ktoś wierzy że w to wygra Następnym razem w kościele postawcie, tam nie ma podatków
Zielarski