UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

0,5 promila jak w cywilizowanej Europie - Ale nie w Polsce !!! Wtedy byłoby jeszcze więcej i mocniej naprutych mistrzów kierownicy.


Anuluj