UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
0,5 promila jak w cywilizowanej Europie - Ale nie w Polsce !!! Wtedy byłoby jeszcze więcej i mocniej naprutych mistrzów kierownicy.
0,5 promila jak w cywilizowanej Europie - Ale nie w Polsce !!! Wtedy byłoby jeszcze więcej i mocniej naprutych mistrzów kierownicy.