UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"wykastrowali"charakter tego szlaku. dramat. wystarczylo w paru miejscach troche piachu i tyle, z naturą sie nie walczy bo o swoje sie upomni, a tak tylko zniszczyli naturalny charakter tego miejsca.


Anuluj