UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ha hha. .. .No i super! Z humorem trzeba żyć! A nie ciągle COVID 19 WIĘCEJ UŚMIECHU NA TWARZY I BĘDZIE DOBRZE.
Gość 18
Ha hha. .. .No i super! Z humorem trzeba żyć! A nie ciągle COVID 19 WIĘCEJ UŚMIECHU NA TWARZY I BĘDZIE DOBRZE.
Gość 18