UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
4 drużyny w Kwidzynie- to tym bardziej źle k nas świadczy jako o mieście. U nas tylko 2,jedna kobieca, jedna męska-a z jakimi problemami. Co na to urząd?
:(
4 drużyny w Kwidzynie- to tym bardziej źle k nas świadczy jako o mieście. U nas tylko 2,jedna kobieca, jedna męska-a z jakimi problemami. Co na to urząd?
:(