UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

4 drużyny w Kwidzynie- to tym bardziej źle k nas świadczy jako o mieście. U nas tylko 2,jedna kobieca, jedna męska-a z jakimi problemami. Co na to urząd?

:(

Anuluj