UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetny mecz w wykonaniu elbląskich szczypiornistow, przyjemnie się oglądało, wreszcie ktoś poszedł po rozum i zaczął budować zespół oparty na elbląskich wychowankach

Kibic-od zawsze

Anuluj