UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetny mecz w wykonaniu elbląskich szczypiornistow, przyjemnie się oglądało, wreszcie ktoś poszedł po rozum i zaczął budować zespół oparty na elbląskich wychowankach
Kibic-od zawsze
Świetny mecz w wykonaniu elbląskich szczypiornistow, przyjemnie się oglądało, wreszcie ktoś poszedł po rozum i zaczął budować zespół oparty na elbląskich wychowankach
Kibic-od zawsze