UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak ma być, jak miasto tylko ogranicza i obcina wszystko co się da i nie da? Wstyd, że w Kwidzynie są 3 męskie drużyn piłki ręcznej, z tego 2 grają w 1 lidze. A u nas? Najchętniej miast i zgasiloby światło i zaorało wszystko.

:(

Anuluj