UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Starsi ludzie są gorsi od dzieci. .. Możesz mówić 100 razy a i tak zapomną, są bardzo łatwowierni, naiwni. Znam to z doświadczenia, a najgorsze są te wszystkie sprzedaże towarów na prezentacjach, klejnot TV, domokrążcy z polecenia itd.

Anonimek1

Anuluj