UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Starsi ludzie są gorsi od dzieci. .. Możesz mówić 100 razy a i tak zapomną, są bardzo łatwowierni, naiwni. Znam to z doświadczenia, a najgorsze są te wszystkie sprzedaże towarów na prezentacjach, klejnot TV, domokrążcy z polecenia itd.
Anonimek1