UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

(policjant powinien sie wylegitymować okazac odznake ale u nas to sie pomija bo ludzie to nie suweren, przez co taki ludzik latwo sie poddaje sugestii i wykonuje polecenia)mam troche racji?


Anuluj