UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja do nadleśnictwa wysłałem parę zdjęć z lasu Jelenia Dolina i z drogi przed parkingiem gdzie ktoś wysypal odpady budowlane. Jesteśmy brudasami i tyle. Dziś rozmawialem z panią spod Sztokholmu, czysto. U nas butelki mozna zbierac jadac wiejskimi drogami od Nowiny po Wilkowo.

Art :)

Anuluj