UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja do nadleśnictwa wysłałem parę zdjęć z lasu Jelenia Dolina i z drogi przed parkingiem gdzie ktoś wysypal odpady budowlane. Jesteśmy brudasami i tyle. Dziś rozmawialem z panią spod Sztokholmu, czysto. U nas butelki mozna zbierac jadac wiejskimi drogami od Nowiny po Wilkowo.
Art :)