UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na słupach oswietleniowych nad rampami wiszą kamery, tylko po co, skoro albo nie dzialaja, albo nikt nie oglada obrazu. Oprócz dzieci i młodzieży, ktora faktycznie przychodzi tam dla sportu, 70% stanowi okoliczna patologia, która rozsiada się z alkoholem i muzyką grająca z telefonów. Kazdy jest w stanie wyobrazić sobie co generują ich narządy mowy i ruchu. To jest przykre, że na takim skromnym skateparku, nie można sobie pojeździć bez narażenia na słuchanie odgłosów tego dna lub pretensji rodziców maluchów, którzy przychodzą z 3 latkami na rowerkach(głupota i brak wyobraźni się kłania). Policji nie uświadczysz, zwłaszcza między 18-22,gdy najbardziej by się przydała- patoli nie wyprostuje, ale systematyczne patrole może zniechęciłyby „nie” sportowców do rozsiadania się tam? Mogę sobie tylko pisać, tak jak autorka robić zdjęcia. Bez interwencji policji wieczorem, a staży miejskiej w dzień nic się nie zmieni. Legitymować i karać. Taki mój wniosek.


Anuluj