UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie wina dzieci i młodzieży, w praktycznie każdym miejscu po sianokosach jest taki widok. Najłatwiej zwalać na dzieci młodzież, a swojego zachowania nie zauważać to po pierwsze, po drugie jeśli to rzekomo dzieci/młodzież to ktoś je tak wychował, po 3 czy zrobiła coś Pani w związku z tym problemem?? Jeśli nie, to powiem Pani że interweniowałem kilka razy, raz próbowano mnie ukarać jako zgłaszającego, drugi raz sprawa trafiła do sądu gdyż na mnie jako interweniującego "szukano haka"sprawę wygrałem ale od tamtej pory pewnych rzeczy wolę nie widzieć, szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.

Tomasz85

Anuluj