UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wrzesień 39nie był klęską militarną, co to za straty 65 tys zabitych?, . .. Ruscy pod Berlinem wytracili 400 tys żołnierzy, a mieli wygraną już wojnę, Niemcy pod Stalingradem ponad 280 tys, wrzesień 39 biorąc pod uwagę ówczesne czasy był przegraną małą bitwą od początku nie do wygrania, jest o czym pamiętać, biorąc pod uwagę maj 40 roku we Francji to można nawet przyjąć, że wrzesień był sukcesem bo straty były znikome, politycznie to była klęska sanacji i bardzo dobrze zresztą,

realnie patrząc

Anuluj