No tak o kierowcy BMW piszecie ale o taryfiarzu który wjechał na Dąbka w weekend to ani słowaDlugosc
No tak o kierowcy BMW piszecie ale o taryfiarzu który wjechał na Dąbka w weekend to ani słowa