UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@opus-dlaczego nie startowałeś na prezydenta??czyżby coś poszło nie tak?zabrakło odwagi, pomysłów? Masz osobista alergię na Wróblewskiego, czy tylko dlatego że nie jest po twojej linii partyjne. Pomnij wtedy, który most wybudowano za śp. Gburzyńskiego, albo bliżej obecnych czasów Jurka W. ???Most Unijny powstał w czasach gdy ja akurat przesiadłem się z roweru do auta, a projekt dużo wcześniej. To były czasy gdy Elbląg miał najwyższą w Polsce średnią aut na jednego mieszkańca, powtarzam samochodów nie rowerów, dlatego ten most wówczas był uważany za prawdziwie udaną i potrzebną inwestycję. Nie pitol dziś że to porażka i nie udawaj omibusa bo jesteś normalnym paprakiem który nie umie nawet pisać ortograficznie. Ty mi bardziej pasujesz na lewaka, ze swoją mentalnością nieudaczniku życiowy i wszystko chciejco. Od dłuższego czasu obserwuje twoje wypociny. Czy jest coś co ci się podoba w naszym mieście?? Możesz pana W. w d. pocałować

kajar

Anuluj