UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BEZ ŚCIEM proszę - Jak najbardziej masz rację, jeżeli chodzi o pisownię. Tylko jak ujął to gość "Phihihi"zacytuję: "Jak piszemy nazwy własne, tutaj marki pojazdów? Skoda, Toyota"- To czytając ten zacytowany fragment, to on ma też rację, oczywiście w artykule napisane jest poprawnie.

tak nawiasem

Anuluj