UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja stanowczo ma zbyt małe uprawnienia lub nie wykorzystuje posiadanych bo ich zwierzchnicy niechętnie patrzą na konsekwencje rozdrażnienia suwerena. Dlatego mamy do czynienia z przypadkami jak ten opisany. To jedyny taki kraj w Europie gdzie policjant musi się obawiać konsekwencji ostrej i uzasadnionej reakcji w przypadku zatrzymania podejrzanego zamiast reagować w sposób stanowczy, zapewniający mu własne bezpieczeństwo to musi pamiętać że zaraz wywoła to protesty. Tak być dalej nie może, policjant musi chronić ale sam musi być też chroniony.


Anuluj