UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może policja zrobi porządek w koncu z paniusią szalejącą po Elblągu zielonym FORDEM FIESTA ? To co wyczynia na drogach to kwalifikuje się do zatrzymania prawa jazdy i skierowania na psychotesty. Bardzo nerwowe zachowania za kierownicą i tak jest praktycznie co dziennie.


Anuluj