UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś obraził majestat a w zemście dostali, co dostali. Wszystko jest dobrze dopóki ich nie skrytykujesz, czasami słusznie.
Ktoś obraził majestat a w zemście dostali, co dostali. Wszystko jest dobrze dopóki ich nie skrytykujesz, czasami słusznie.