UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Specjalnie powołana grupa speed od trójkąta i gaśnicy. Proponuję powołać grupę "Rambo"do ścigania staruszek z rzodkiewką na rynku.


Anuluj