UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
WYSOKI SĄDZIE! Trzeba dać niski wymiar kary dla pijanych morderców drogowych! 1500 zł to aż za dużo jak za życie ludzkie, który pijany kierowca może komuś odebrać. Proponuję, żeby sąd w ogóle ułaskawiał takie osoby. W końcu o to chodzi Wam, żeby destabilizować prawnie Polskę?
Gosc3228