UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego rząd nic z tym nie robi ??? Przecież wiadomo, że wprowadzenie kar 20 - 30 tyś złotych za tego typu wybryki ukróciłoby proceder. .. a już wiem dlaczego przecież to patologia a u nas maja się dobrze i jeszcze pińcet dostajom za krzyżyk w odpowiednim kwadraciku na karcie !


Anuluj